آخرین بروز رسانی سایت توسط گروه پـــــروژه دات ای ار : 2 ژانویه 2017تبلیغات درسایت پروژه دات ای ار. برای مشاهده تعرفه ها کلیک نمایید

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم دریافت و پرداخت وجه از دستگاه ATM

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 24 سپتامبر 2014
94869 بازدید

atm-pardaz

 

این پروژه یافته های مقدماتی درمورد امکان سنجی پروژه دریافت و پرداخت وجه از طریق دستگاه های خودپرداز و یا دستگاه های ATM  ارائه میکند.امروزه دستگاه های خودپرداز یا ATM عملیات بانکی را متحول کرده اند.با وجود این دستگاه های دیگر لازم نیست برای دریافت پورل در صف معطل شوید.بانک داری نوین و الکترونیکی پدیده ای است که در اغلب کشور های جهان از جمله کشور عزیزمان ایران به کار گرفته شده است و در کاهش هزینه های بانکی،هزینه های مردم،کاهش ترافیک و غیره نقش موثری را ایفا کرده است.پروژه که برای شما دوستان اماده کرده ام تحلیل سیستم دریافت و پرداخت از دستگاه ATM هست .

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , , , , ,

دانلود پروژه تجزیه تحلیل سیستم انبارداری به همراه فایل های DFD

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 24 سپتامبر 2014
91279 بازدید

پروژه ای در این ساعت از ام اس پی سافت برای شما دوستان عزیز و بازدید کنندگان اماده دانلود کرده ایم که میتونه پروژه بسیار کاربردی و در نوع خودش بسیار پیشرفته باشه این پروژه یک سیستم تجزیه و تحلیل هستش که با تمامی بخش های موجود مانند توضیحات نمودار های DFD و Ucase و که در قالب فایل ورد و PDF میتوانید دانلود کنید….

Systeam-anbar

 

سیستم انبار به منظور مکانیزه کردن کلیه فعالیت های مربوط به گردش کالاهای مصرفی در استانداری طراحی و پیاده سازی شده است. با استفاده از این سیستم کلیه کاربران به آسانی از روند درخواست کالاهای خود آگاه شده و قادر به پیگیری درخواست های خود خواهند بود.با توجه به جدا بودن انبار از قسمت مالی، سیستم انبار این امکان را فراهم می کند که قسمت مالی به طور ONLINE  و سریع از تراکنش های انبار (اعم از حواله، قبض وبرگشت کالا) مطلع شده و باقیمانده عملیات مورد نیاز را بدون انتظار برای پایان ماه و دریافت اسناد انبار انجام دهد.همچنین با توجه یکپارچگی اطلاعات و کنترلهای لازم که در سیستم نظر گرفته شده است، صحت و دقت اطلاعات بالا بوده و قابل استفاده توسط مدیریت شرکت می باشد. مدیریت شرکت بطور همزمان در جریان کلیه فعالیتهای مربوط به کالاهای مصرفی قرار گرفته و می تواند بدون نیاز به استعلام از مجموعه های مختلف از اطلاعات موجود ، درفرایند تصمیم گیری استفاده نماید.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , ,

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار تحلیل سیستم انبار داری فروشگاه

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 24 سپتامبر 2014
7920 بازدید

پروژه مهندسی در این ساعت از پروژه دات ای ار برای شما دوستان عزیز اماده دانلود کرده ایم که بسیار میتونه پروژه مفیدی باشه این پروژه تجزیه و تحلیل سیستم انبار یک فروشگاه هستش که با تمامی نمودار ها و و توضیحات کامل میتوانید از دانلود کنید.این پروژه دارای داکیومنت و نمودار های کامل میباشد.

 

project-Shop-Tajzie (بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , ,

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار تجزیه و تحلیل انبار

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 24 سپتامبر 2014
8022 بازدید

پروژهای کامل و حرفه ای را در مورد تحلیل انبار برای شما دوستان اماده دانلود کرده ایم یک سیستم تجزیه تحلیل سیستم انبار گاز هستش به همراه تمامی نمودار های موجود. پروژه بسیار کامله ، انواع  DFD  ها و نمودارها اعم از چاپین – نمودار cd – فلوچارت و کلیه موارد الزامی این درس را دارا می باشد تمامی مطالب به همراه فایل WORD و PDF در داخل فایل موجود فشرده موجود هستش
در پروژه ی تحلیل انبار می خوانید:

systeam-Tajzie-Tahlile-anbar

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , ,

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم داروخانه [کامل + Word]

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 20 سپتامبر 2014
8032 بازدید

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم داروخانه

342

مورد استفاده : ارسال نسخه های بیماران به بیمه

شرح مختصر از UC : این مورد استفاده به صورت ماهانه لیستی توسط کاربر آماده سازی تهیه میشود و جهت تائید و تمضاء به دکتر داروخانه ارجاع داده میشود .

پیش شرط : قرارداد با سازمان بیمه ای قبلاً باید بسته شده باشد .

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , ,

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار تجزیه و تحلیل انبار

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 19 سپتامبر 2014
23059 بازدید

235

 

عنوان پروژه تجزیه و تحلیل انبار

قالب بندی : DFD,Word,PDF

شرح مختصر : این پروژه شامل  انواع  DFD  ها و نمودارها اعم از چاپین – نمودار cd – فلوچارت و کلیه موارد الزامی این درس بوده و  تمامی مطالب به همراه فایل WORD و PDF در داخل فایل موجود فشرده موجود می باشد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دانلود پروژه تجزیه تحلیل سیستم رزرو و فروش بلیط آژانس مسافرتی

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 6 سپتامبر 2014
8368 بازدید

عنوان پروژه:  تجزیه تحلیل سیستم رزرو و فروش بلیط آژانس مسافرتی

قالب بندی :  PDF

13

شرح مختصر :  تفاوت برنامه نویسان حرفه اي با برنامه نویسان آماتور در توانایی ایجاد برنامه هایی با رابط کاربر زیبا تر و حجم کمتر و سرعت پردازش بالاتر است. البته در این میان طراحان مساله نیز سهم بسزائی در این زمینه دارند. چرا که در صورت وجود نداشتن یک طرح اولیه از نرم افزار نمی توان به سادگی برنامه نویسی نمود. زیرا شناخت کافی از صورت مساله وجود ندارد. به همین سبب ممکن است در مراحل مختلف براي نوشتن برنامه مجبور شویم چندین مرحله به عقب بازکردیم و این گونه مسائل در پروژه هاي بزرگ که در آنها پروسه زمانی وجود دارد مشکل ساز خواهد بود. البته نکته مهمی که باید به آن اشاره نمود این است که عدم وجود منابع اطلاعاتی مناسب در مورد راه حل مسائل برنامه نویسی همیشه یکی ار دلایل عقب ماندگی صنعت نرم افزار کشور بوده است. یادآوري این نکته خالی از لطف نیست که یکی از منابع درآمد ارز ي در کشور هند فروش نرم افزار هاي تولید شده در این کشور به کشورهاي دیگر می باشد. البته برنامه نویسی مساله مهمی می باشد. ولی مهمتر از آن طراحی و تحلیل سیستمی است که باید براي آن برنامه نویسی نمود. بنابراین با توجه به این مساله ، شناخت روشی که بتوان با آن به گونه اي سیستماتیک و اصولی یک سیستم را مورد بررسی قرار داد و نیازمندیهاي آن را به طور کامل بدست آورد نکته بسیار مهمی است که البته به آن توجه زیادي نمی شود. در این پروژه و تحقیق سعی بر آن شده که با یکی از روشهاي طراحی و تجزیه و تحلیل سیستمها به طراحی سیستم فروش و رزرو بلیط آژانس مسافرتی در یک آژانس هواپیمایی به صورت بخش به بخش پرداخته شود.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , ,

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار [تجزیه و تحلیل] دفتر ثبت اسناد رسمی

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 6 سپتامبر 2014
10620 بازدید

عنوان پروژه : تجزیه و تحلیل سیستم دفترخانه ثبت اسناد رسمی

قالب بندی : Word

11

شرح مختصر :شرح سیستم دفترخانه ثبت اسناد رسمی : دفترخانه را درواقع می توان یک مکانی به شمارآورد که به طور کامل با مردم و اموال انها سروکار دارد.

بخش های مختلف دفترخانه اسناد رسمی :

1) یک دفتر خانه را می توان به قسمت های مختلفی تقسیم کرد که در این قسمت به این موارد اشاره کرده و هر کدام را به طور مختصر شرح می دهیم :

1-             رییس دفتر خانه

2-             قسمت ثبت تقاضاها

3-             قسمت تکمیل مدارک

4-             قسمت پرونده سازی برای متقاضی

5-             قسمت ثبت پرونده

6-             قسمت بایگانی

رییس دفتر خانه : رییس یک دفتر خانه در واقع کسی است که بر کار تمام کارمندان نظارت دارد و روابط بین انها را بر قرار می سازد. رییس دفترخانه همیشه کارهای اصلی را انجام می دهد که از جمله کارهای او می توان به امضای اخر ان ثبت یا سند متقاضی اشاره کرد که هم در اول و هم در اخر پرونده صورت می گیرد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , ,

دانلود سیستم تجزیه و تحلیل مشاور املاک

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 8 می 2013
23345 بازدید

دراين پروژه مشتري را به عنوان ACTOR معرفي ميكنيم. كسي كه به مشاوراملاك مراجعه مي كند ويكي از تقاضاهاي زير را مطرح مي كند كه USE CASE هاي اين سيستم را شامل ميشود:

1-تقاضاي خريد

2-تقاضاي فروش

3-تقاضای اجاره (رهن)

كه اين تقاضاها مي تواند خريد ، فروش يا اجاره خانه ، مغازه ويا تقاضاي  خريد يا فروش زمين را باشد .

amlak

بعد از بررسي صورت گرفته وانتخاب ملك مورد نظر از طرف مشتري قولنامه تنظيم مي شود و به امضاء   مي رسد و در ثبت اسناد و املاك ثبت مي شود.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

دانلود سیستم تجزیه و تحلیل سیستم خودپرداز

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 8 می 2013
29068 بازدید

پياده سازي سيستم خودپرداز (ATM)

USE CASE DIAGRAM

پياده سازي سيستم خودپرداز (ATM) برای درس مهندسی نرم افزار

DFD 1
امکانات موجود:
1) DFD سطح صفر و یک
2) یوس کیس دیاگرام(Use Case Diagram)
3) کلاس دیاگرام(Class Diagram)
4) اکتیویتی دیاگرام (Activety Diagram)
5) سکوینس دیاگرام ( Sequence Diagram)

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تبلیغات بنری
آرشیو موضوعی
آخرین مطالب سایت
مطالب تصادفی
پیوند ها
برگه های سایت
برچسب ها
http://somatolinecosmeticavis.review/