آخرین بروز رسانی سایت توسط گروه پـــــروژه دات ای ار : 2 ژانویه 2017تبلیغات درسایت پروژه دات ای ار. برای مشاهده تعرفه ها کلیک نمایید

دانلود گزارش کارآموزي شرکت تقدير صنعت نوين – رشته مكانيك – جوشكاري – ريخته گري

چک شده
نوشته شده توسط : رضایی
تاریخ ارسال : 2 نوامبر 2013
4965 بازدید

شرآت تقرير صنعت نوين ويكي از شرآتهاي سازنده انواع الكتروموتور در ايران مي باشد وبا توجه به تكنولوژي پيشرفته اي آه براي ساخت الكتروموتورهاي صنعتي با قدرتهاي ودورهاي بالامورد نياز است به امكانات و تجهيزات مدرني براي ساخت وتوليد الكتوموتورهاي ويژه صنعتي مجهز شده شده است . دراين شرآت با توجه به وسعت وامكانات آن تقريباً آليه آارهاي مربوط به فن آوري ساخت الكتروموتورهاي صنعتي انجام مي شود. بخشهاي قالب سازي ، ابزار سازي ، واحد طراحي وتوليد و … به آلي نيازهاي فني خطوط توليد الكتروموتور را برطرف مي سازند.

word

در اين گزارش سعي شده است آليه بخشهاي مهم و بنيادي شرآت مورد بررسي قرار گيرند ونحوه كار و هماهنگي آنها با ديگر بخشها توضيح داده شود.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


این پست در گروه : گزارش کاراموزی
برچسب ها : , , , , ,

گزارش کار اموزی اداره مخابرات استان قزوین

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 27 آگوست 2013
7638 بازدید

پیشگفتار :

در طول دوره کارآموزی در شرکت مخابرات استان قزوین با اطلاعات بسیار ارزنده ای آشنا شدم ، فعالیت در یک شرکت عظیم و بسیار پر مخاطب با تعداد بسیار بالای کارکنان در سراسر کشور و همچنین مباحث خاص به این شرکت باعث شد تا در این دوره تجارب ارزنده ای کسب کنم ، آشنایی با سیستم های حقوق و دستمزد و نحوه عقدق قرارداد ها در این سازمان و همچنین نحوه محاسبات حقوق و مزایای پرسنل و آشنایی با سیستم های حسابداری و انبارداری موجود در این شرکت از دیگر تجارب کسب شده در این دوره بود که در زیر به استحضار شما استاد گرامی خواهم رساند .

word

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , ,

دانلود گزارش کارآموزی شرکت آسمان پلاست (لوله PVC)

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 7 آگوست 2013
4661 بازدید

گزارش کارآموزی شرکت آسمان پلاست آپادانا:

پیشگفتار :

در طول دوره کارآموزی در شرکت آسمان پلاست آپادانادر  استان اصفهان  ، با سیستم های گوناگون حسابداری و انبارداری در شرکت آشنا شدم و به بررسی آنها پرداختم ، شرکت را از جوانب گوناگون مورد بررسی قرار داده و به نتایج و راهکارهایی در زمینه بهبود وضعیت در شرکت دست یافتم ، این گزارش خلاصه ای است از آموخته های اینجانب در طول دوره کارآموزی که به استحضار جنابعالی خواهد رسید .

word

مقدمه :

جذابيت بهره‌جويي از نرم‌افزارهاي مالي زماني نمود پيدا مي كند كهلازم باشد محاسبات پيچيده‌اي در كوتاه‌ترين زمان ممكن و با پرهيز از هرگونه خطاييصورت گيرد.  محاسبه‌ي حقوق و دستمزد كاركنان در سازمان‌ها و موسسات اقتصادي مثالبارزي از همين محاسبات زمان‌بر است كه مسئولين مالي هميشه درگير آن هستند. حال آنكه به دليل تنوع شيوه‌هاي محاسبه و تعدد عوامل تاثيرگذار، طراحي نرم‌افزاري كهپاسخگوي نياز كاربران گوناگوني باشد، از ظرافت و پيچيدگي خاصي برخوردار است. سيستم «حقوق و دستمزد»، وظيفه محاسبه حقوق و مزاياي كاركنان سازمان را با توجه به اطلاعاتدريافتي از ساير سيستم‌هاي حوزه «اداري- مالي» بر عهده دارد. اين سيستم از يك سوارتباط تنگاتنگي را با سيستم «مديريت منابع انساني» جهت دريافت اطلاعات استخداميپرسنل برقرار و از سوي ديگر اطلاعات عملكرد پرسنل را از سيستم «حضور و غياب» دريافتمي‌نمايد. اطلاعات مالي ايجاد شده در محاسبات اين سيستم نيز به‌طور مكانيزه بهسيستم «حسابداري مالي» ارسال مي‌گردند. امكانات گسترده اين سيستم در تعريفپارامترهاي محاسبه حقوق به‌صورت كاملا پويا و با توجه به نيازهاي موجود، سازمان راقادر مي‌سازد كه بدون وابستگي به لايه‌هاي نرم‌افزاري، اطلاعات خود را در سيستمتعريف نموده و آن را بسته به نيازهاي خود بومي نمايد.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


این پست در گروه : گزارش کاراموزی
برچسب ها : , , ,

دانلود گزارش کار اموزی شرکت انفورماتیک پارسی

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 7 آگوست 2013
9856 بازدید

دانلود گزارش کار اموزی شرکت انفورماتیک پارسی

word

سرویس دهنده اینترنت و خدمات انفورماتیک

گزارش کارآموزش شرکت انفورماتیک پارسی :
پیشگفتار :
در طول دوره کارآموزی در شرکت انفورماتیک پارسی  با اطلاعات فنی و تخصصی بسیاری آشنا شدم ، این شرکت یک شرکت تخصصی در زمینه های مختلف رایانه ای از قبیل سرویس دهنده اینترنت و سخت افزار و نرم افزار میباشد که به طور تخصصی به فعالیت در زمینه اینترنت و طراحی وب سایت های استاتیک و داینامیکو تبلیغات اینترنتی و سخت افزار در زیر شاخه های فروش و ارتقا و تعمیرات می پردازد ، در طول این دوره با انواع و اقسام سیستم های رایانه ای آشنا شدم و با روش اسمبل کردن سیستم آشنا شدم ، با انواع و اقسام شرکت های تولید کننده سخت افزار و ویژگی های منحصر به فرد هر یک از آنها آشنا شدم ، به فعالیت در زمینه فروش سخت افزار پرداختم و با مقایسه قیمت های مختلف هر کدام از قطعات به بررسی تفاوت های آنها پرداختم ، این دوره هر چند که دوره ای کوتاه برای آموزش در دنیای وسیع کامپیوتر بود اما اطلاعات و تجارب بسیار مفیدی را در اختیار من قرار داد که در فصول زیر به اختصار به تشریح آنها خواهم پرداخت .

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , ,

دانلود گزارش کار اموزی پالايشگاه نفت كرمانشاه

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 13 می 2013
12678 بازدید

با توجه به موقعيت كشور ايران و منابع فراوان نفت خام، همچنين نياز فزاينده مردم به محصولات پالايشي از جمله بنزين، امروزه پالايشگاه ها از جايگاه ويژه اي برخوردار شده اند. مي توان گفت كه در يك پالايشگاه افراد مختلف از رشته هاي مختلف مورد نيازمي باشد. مهندسي مكانيك يكي از مهمترين رشته هاي مورد نياز در صنعت پالايشي به حساب مي آيد. با توجه به وجود دستگاههاي مختلف مكانيكي از جمله نيروگاه هاي ديزلي و گازي جهت تهيه برق مورد نياز قسمتهاي ديگر، وجود پمپ ها، فن ها، كمپرسورها، مبدلهاي حرارتي مختلف، انواع شيرآلات و وسايل متعدد ديگر كه همگي در فرايند پالايش نفت خام مورد نياز هستند، اهميت مهندسي مكانيك جهت فعاليت يك پالايشگاه به خوبي مشخص مي گردد. در اين گزارش سعي گرديده بعد از معرفي كرمانشاه و پالايشگاه اين شهر يك ديد كلي نسبت به عمليات
پالايشي پيدا مي شود. در نهايت به معرفي چند قسمت مرتبط با مهندسي مكانيك مي پردازيم.

 

naft

فهرست و مقدمه و متن در ادامه مطلب . . .

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , , , , ,

دانلود گزارش کار اموزی مهندسی عمران

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 8 می 2013
8046 بازدید

گزارش کار اموزی مهندسی عمران

ساخت مجموعه ساختمان های مسکونی

omran

فهرست و توضیحات در ادامه مطلب :

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


این پست در گروه : گزارش کاراموزی
برچسب ها : , , , , , , ,

دانلود گزارش کارآموزی شرکت کامپیوتری پارس نویک

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 17 ژانویه 2013
13113 بازدید

عنوان گزارش :  گزارش کارآموزی حسابداری در شرکت کامپیوتری پارس نویک

قالب بندی :  word

شرح مختصر : اکنون که به اصل  و هدف واحد کارآموزی فکر می کنم پی به درستی و بجا بودن آن برد ه و افرادی را که سبب اضافه شدن این واحد درسی به کل واحد ها شده را تحسین می نمایم . گرچه گذراندن کلیه واحد های درسی کامپیوتر نقش بسزایی در گسترش علم به این رشته را دارند اما هیچ چیز به مانند دیدن ، لمس کردن و انجام عملی کارها از نزدیک وقرار گرفتن در شرایط نخواهد بود . اینجانب نگار جوانمردی پروژه کارآموزی خود را در ، شرکت کامپیوتری پارس نویک گذرانده ام . این پروژه شامل گزارش ها ، و تجربیاتی است که در شرکت کامپیوتری پارس نویک به مدت ۲۴۰ ساعت کارآموزی ، ثبت شده است و مقایسه اطلاعات و تئوری های مختلف صورت گرفته است. ودر پایان از زحمات مسئولین شرکت کامپیوتری پارس نویک کمال تشکر رادارم .

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


این پست در گروه : گزارش کاراموزی
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 5 نوامبر 2012
8395 بازدید

 گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر پیرامون شبکه

شرح مختصر : قبل از طراحی فیزیکی شبکه ، می بایست در ابتدا و بر اساس یک فرآیند مشخص ، خواسته ها شناسائی و آنالیز گردند. چرا قصد ایجاد شبکه را داریم و این شبکه می بایست چه سرویس ها و خدماتی را ارائه نماید ؟ به چه منابعی نیار می باشد ؟ برای تامین سرویس ها و خدمات مورد نظر اکثریت کاربران ، چه اقداماتی می بایست انجام داد ؟ در ادامه می بایست به مواردی همچون پروتکل مورد نظر برای استفاده در شبکه ، سرعت شبکه و از همه مهم تر، مسائل امنیتی شبکه پرداخته گردد. هر یک از مسائل فوق ، تاثیر خاص خود را در طراحی منطقی یک شبکه به دنبال خواهند داشت .یکی دیگر از پارامترهائی که معمولا\” از طرف مدیریت سازمان دنبال و به آن اهمیت داده می شود ، هزینه نهائی برپاسازی شبکه است . بنابراین لازم است در زمان طراحی منطقی شبکه به بودجه در نظر گرفته شده نیز توجه نمود .

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


این پست در گروه : گزارش کاراموزی
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,

تبلیغات بنری
آرشیو موضوعی
آخرین مطالب سایت
مطالب تصادفی
پیوند ها
برگه های سایت
برچسب ها
http://somatolinecosmeticavis.review/