آخرین بروز رسانی سایت توسط گروه پـــــروژه دات ای ار : 2 ژانویه 2017تبلیغات درسایت پروژه دات ای ار. برای مشاهده تعرفه ها کلیک نمایید

دانلود سورس پروژه ثبت اطلاعات یک شرکت مهندسی به زبان VB6

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 24 سپتامبر 2014
10185 بازدید

سورس پروژه ثبت اطلاعات یک شرکت مهندسی را به زبان ویژوال بیسیک اماده دانلود کرده ایم  خوب این پروژه به همراه سورس کامل اماده دانلود شده است و دیتابیس این پروژه اکسس هستش که اطلاعات موجود را ذخیره میکنه.

 

a

 

بخش اول این پروژه صفحه ای کامل هستش که اطلاعات مربوط به یک شخص یا یک کارمند یک شرکت را به طور کامل وارد سیستم میکنه اطلاعات از روی سیستم مشابه طراحی شده اطلاعاتی نظیر نام نام خانوادگی تا اطلاعات کد پرسنلی و حقوق ماهانه بخش بعدی این پروژه گزارشات هستش که اطلاعات جاری هر رکرود قابلیت گزارش گیری دارد بخش بعدی پشتیبان گیری هستش که از دیتابیس موجود پشتیبان تهیه میکند.بخش بعدی که داریم مدیریت کاربران هستش این بخش با تعیین سطوح دسترسی تعیین میشود یعنی هرکاربر میتواند فقط به قسمت های که مدیریت تعریف میکند دستیابی پیدا کند.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


این پست در گروه : پروژه های ویژوال بیسیک
برچسب ها : , , , , , , , ,

دانلود پروژه مدیریت کارمندان با سی شارپ

چک شده
نوشته شده توسط : admin
تاریخ ارسال : 1 دسامبر 2012
31702 بازدید

دانلود پروژه مدیریت کارمندان با سی شارپ

 

 

در این پروژه کاربران می توانند اطلاعت پایه پرسنلی کارمندان از جمله مشاهده مشخصات پرسنلی کارمندان , گزارش اطلاعات کارمندان را مشاهده کنند و خیلی امکانات دیگر.

(بیشتر…)

ادامه مطلب + دانلود


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تبلیغات بنری
آرشیو موضوعی
آخرین مطالب سایت
مطالب تصادفی
پیوند ها
برگه های سایت
برچسب ها
http://somatolinecosmeticavis.review/